Kosmetický salon Pretty Woman v Praze

Kosmetický salon Pretty Woman v Praze

Kosmetický salon Pretty Woman v Praze - kosmetika Praha

Kosmetický salon Pretty Woman v Praze - kosmetika Praha

Kosmetický salon Pretty Woman v Praze - kosmetika Praha

  

KOSMETIKA ALCINA

Na základě diagnostiky typu pleti, věku, momentálního stavu pleti a ročního období vyberu typ ošetření a tomu odpovídající přípravky. Každé išetření zahrnuje odlíčení očí, obličeje, krku a dekoltu, pokračuje lehkou čistící masáží, která pleť připraví pro hloubkové čištění. Následuje úprava obočí, ošetření jemným enzymatickým peelingem, který odstraní odumřelé pleťové buňky a nečistoty, zajistí vyhlazení pleti a zlepší prostupnost speciálních ampulí, sér a kúr. Následuje vrchol ošetření – masáž, poté maska a nakonec pleť ošetřím pleťovým krémem. V ceně ošetření je i malé líčení – make-up, pudr, rtěnka.
U různých typů ošetření se používají rozdílná séra, ampulky, krémy na masáž, masky i typy masáží. Vše po dohodě se zákaznicí, ať už z důvodů časových, zdravotních či finančních.
K luxusnímu ošetření s kolagenem patří i ošetření rukou – buď masáží nebo parafínovou maskou.


DRUHY KOSMETICKÝCH OŠETŘENÍ

Ošetření problematické pleti.
Čistící kúra vyčistí a zjemní mastnou a aknózní pleť. Spolu s doporučenými prostředky na domácí ošetření pleti předchází hlubokým zánětům a zlepšuje průběh akné. Během tohoto ošetření se neprovádí masáž, aby se zbytečně nedráždila zanícená pleť – délka ošetření přibližně 60 minut.

Standartní ošetření pro pleť mastnou,suchou,normální, smíšenou, citlivou a zralou.
Ošetření obsahuje diagnostiku pleti, lehkou čistící masáž, peeling, úpravu obočí, základní relaxační kosmetickou masáž, aplikaci masky, závěrečný krém, malé líčení – délka ošetření přibližně 90 minut.

Regenerační nebo hydratační ošetření.
Efektní regenerační nebo hydratační ošetření vhodné k ošetření vysušené a povadlé pleti i mladé, která potřebuje vyhladit, projasnit, hydratovat nebo osvěžit. Ošetření obsahuje čistící masáž i ostatní úkony ze standartní kúry, základní relax. masáž nebo Alcina masáž nadstandartními výživnými nebo hydratačními krémy - délka ošetření přibližně 90 minut.RYCHLÉ KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ

Nemáte čas? Nabízím rychlé ošetření, které stihnete i v době oběda před důležitým večerem. Doba ošetření přibližně 45 – 60 minut.
Bussines ošetření standartní – klasické profesionální ošetření s čistící masáží, masáží Alcina nebo antistresovou masáží, maska je pouze 5-ti minutová. V průběhu tohoto ošetření se neprovádí hloubkové čištění ani depilace obličeje.
Bussines ošetření s kolagenovou maskou – vyhlazující a hydratující ošetření. Ideální před zvláštními příležitostmi jako vzpruha pleti. Po čistící masáži se zapracovává aktivní pěstící sérum jemnou aktivací Shiatsu akupresurních bodů nebo se použije antistresová masáž, aplikují se oční kolagenové polštářky a speciální aktivní maska. V průběhu tohoto ošetření se neprovádí hloubkové čištění ani depilace obličeje.
Speciální kúra s kolagenovou vlies maskou – exkluzivní program s kolagenem a pšeničnými protejny s okamžitým účinkem, Je vhodná i pro extrémně citlivou pleť. Zlepšuje vzhled pleti, okamžitě vyhlazuje jemné vrásky, zvyšuje hydrataci pleti a vrací jí pružnost, zklidňuje citlivou a podrážděnou pleť. Ošetření obsahuje čistící masáž a všechny další úkony ze standartního ošetření, navíc podkladovou relaxační ampuly s hloubkovým hydratačním a zklidňujícím účinkem, která se zapracovává jemnou aktivací Shiatsu akupresurních bodů a kolagenovou masku - délka trvání přibližně 60 minut.


Energetická bomba – intenzivní kúrové ošetření. Efektní ošetření, dodávající pleti potřebné vyhlazení a regeneraci. Toto ošetření obsahuje čistící masáž i ostatní úkony ze standartní kúry, speciální masáž, která postupně zapracovává do pleti 5 účinných sér a speciální výživnou masku. Toto ošetření je vhodné především pro zimní a plesové období – délka ošetření přibližně 90 minut.

Ošetření kolagenovým systémem, liftingová masáž – efektní liftingové ošetření, vhodné pro vyhlazení, projasnění a zpevnění zralé a náročné pleti, zaměřené na místa obličeje nejvíce postižená vráskami. Vysoce účinné kolagenové přípravky v kombinaci s liftingovou masáží představují pro pleť ihned viditelný liftingový efekt. Ošetření obsahuje čistící masáž a ostatní úkony jako standartní ošetření, ale navíc ještě speciální ampule, masáž kolagenovým krémem a kolagenovou masku. Součástí ošetření je masáž rukou nebo parafínová maska na ruce – délka ošetření 90 – 120 minut.

Ošetření pro muže – toto ošetření obsahuje odlíčení obličeje, lehkou čistící masáž, v případě potřeby změkčující gel, (po dohodě je možné aplikovat znecitlivující krém), hloubkové čištění, peeling, masáž obličeje, masku, závěrečný krém.

Wellness ošetření – luxusní hydratační péče – toto ošetření zahrnuje masáž uší, hlavy, trapézového svalu, obličeje a dekoltu a kolagenovou nebo kašmírovou masku.

Kompletní kosmetické a wellness ošetření – toto ošetření je luxusní hydratační a současně relaxační záležitost, kdy si v průběhu cca 2 hodin odpočinete a užijete si celkové uvolnění. Zahrnuje nahřátí a masáž trapézového svalu, masáž uší, masáž hlavy, masáž obličeje a dekoltu, mikromasáž očního okolí, masku (kašmírovou nebo kolagenovou), masáž rukou a masku, denní líčení. Je možné do tohoto ošetření zahrnout i vyčištění pleti a úpravu obočí.Letní antioxidační ošetření - ampulková kúra

Toto ošetření je ideální v letním období, protože nasytí vaši pleť antioxidanty a tím ji připraví na budoucí působení sluníčka. Je to vhodné i po dovolené, kdy je pleť vlivem slunce již lehce poškozena. Je to extra hydratace, regenerace a toto ošetření také podporuje produkci vlastního kolagenu.

Při této kúře používám - Aktivní tonikum, Energy ampuli, Ampuli s vitamínem C, Ampuli s kyselinou hyaluronovou, masíruji krémem s koenzimem Q10, maska je Kolagenová nebo Hyaluronová nebo 5-ti minutová, UV control sérum a Oční krém - Its never too late. Všechny tyto přípravky postupně zapracuji do pleti speciálními masážními tahy a tak si vše odnesete domů.

Navigace