Kosmetický salon Pretty Woman v Praze

Kosmetický salon Pretty Woman v Praze

Kosmetický salon Pretty Woman v Praze - kosmetika Praha

Kosmetický salon Pretty Woman v Praze - kosmetika Praha

Kosmetický salon Pretty Woman v Praze - kosmetika Praha

  

Druhy kosmetických masáží

Kosmetická masáž je nejúčinnější částí kosmetického ošetření, která má na pleť pozitivní vliv. Oddaluje stárnutí pleti, neovlivňuje svaly, ale všechny tři vrstvy kůže a tím zabraňuje ochabování a projevům stárnutí.


Základní relaxační kosmetická masáž obličeje, krku a dekoltu

Skládá se z 10-ti fází a trvá přibližně 20 minut. Celkově relaxuje, zlepšuje pružnost kůže, zabraňuje projevům stárnutí, dochází k peelingu. Tempo a tlak se v průběhu této masáže mění.


Alcina masáž obličeje, krku a dekoltu

Je prováděna v klidném až pomalém tempu, zahrnuje tahy lymfodrenáže, mikromasáže, akupresury, tlakové masáže a masáže ve tkáni, Je zaměřena na uklidnění a uvolnění pomocí akupresurních bodů v obličeji, na úpravu krevní a mízní cirkulace a na podporu látkové výměny, napětí a pružnosti pleti. Trvá přibližně 10 – 15 minut.


Shiatsu akupresurní body obličeje

Shiatsu je prastará japonská léčebná procedúra. Pracuje s podobnými medicinsko-filozofickými principy jako u akupunktury či akupresury a znamená manuální usměrňování a harmonizování životní energie. Při tomto ošetření se působí na body v obličeji, uvolňuje se tok energie a aktivují se akupunkturní body, které zvyšují efekt ošetření. Shiatsu terapie je velmi příjemná, uklidňující, uvolňující a navozuje celkovou relaxaci. Trvá přibližně 10 minut.


Anti-stress masáž

od Alcina Balance Kosmetik je novou metodou, jak bioenergetické techniky realizovat kosmetickou cestou, negativní energii přeměnit v energii pozitivní a tím zmírnit stres a nevyváženost. Byla vyvinuta Tanjou Meuthen Copertino a Andreou Hagenkord, které jsou také mezinárodně renomovanými specialistkami na kosmetiku. Člověk je zdravý pouze tehdy, pokud jsou energetická centra vyrovnaná a energetické dráhy průchodné.Oproti tomu blokády v lidském těle vedou k nevyrovnanosti, stresu a také nemocem. Největší pohromou pro naše tělo je, že člověk negativní energii přijímá a ukládá. Po nanesení Stress Control Creme se provádí masáž dřevěnou kuličkou, čímž stimulujeme akupresurní body na obličeji, dochází k uvolnění energetických drah a celkově k lepšímu stavu pleti i celého organismu. Trvá přibližně 15 minut.


Mikromasáž očního okolí

Speciální program pro uvolnění a regeneraci citlivého očního okolí, zmírnění tvorby vrásek, otoků a kruhů pod očima. Tuto masáž je vhodné kombinovat s Očními kolagenovými polštářky. Trvá přibližně 10 minut.


Liftingová masáž

Tato masáž je vhodná pro pleť, která ztrácí pružnost. Působí jako sportovní cvičení pro pleť: při aktivním zapojení zákaznice dojde k prokrvení napjatých obličejových svalů. Pleť působí vyhlazenější, posilněná a odpočatá. Všechny tahy, během kterých zákaznice zapojuje jednotlivé svaly na obličeji, jsou prováděny pevně a rychle. Tato masáž je speciálně určena pro použití v rámci ošetření kolagenem.


Masáž rukou

Masáž zaměřená na uvolnění a relaxaci rukou od prstů po zápěstí, na uvolnění svalů, na zmírnění napětí ve svalech a na zmenšení otoků rukou a na vyhlazení a změkčení vysušené a zhrublé kůže. Po masáži následuje hydratační nebo regenerační maska nebo lze, především v zimním období, nahradit parafínovou maskou.


Navigace